Vacature - YOGA docent

Ben jij een Yoga-instructeur/instructrice met een passie voor het begeleiden van mensen naar ontspanning en innerlijke rust? Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en gedreven docent om ons team te versterken. Onze voorkeur heeft de maandagavond, en andere uren zijn uiteraard in overleg.

Functieomschrijving:

Als Yoga-instructeur/instructrice ben je verantwoordelijk voor het geven van inspirerende en ontspannende Yoga-lessen aan onze leden. Je creëert een veilige en ondersteunende omgeving waarin deelnemers kunnen ontspannen, loslaten en diep in contact kunnen komen met zichzelf. Je begeleidt hen bij het uitvoeren van de verschillende Yoga-houdingen en moedigt hen aan om naar hun lichaam te luisteren en hun eigen grenzen te respecteren.

Lijkt jou het leuk om deze les bij ons te komen verzorgen? Stuur dan nu een mailtje naar saskia@totalfitruurlo.nl

Afbeeldingen bij dit nieuwsitem